Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

3 posters

Go down

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider  complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte” Empty Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

Post by aluca Wed Nov 20, 2013 8:27 pm

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider  complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

Noiembrie 20, 2013[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]


Lee Joon Gi a dezvaluit complexul sau.
In sedinta foto si interviul cu revista de moda @star1 pentru editia din Decembrie, Lee Joon Gi a spus, “Nu am nici-un complex acum.”
“Chiar daca am un complex, lucrez din greu ca sa-l accept.  In trecut, aveam un complex serios referitor la ochi, dar acum au devenit o forta a mea. In functie de cum o percepi, o slabiciune poate deveni de asemenea o forta,” dezvaluind Lee Joon Gi propria sa opinie.

“Desi tendinta mea sa ma simt singur poate fi un complex, acest lucru va deveni bun daca intalnesc persoana potrivita, nu?” aratandu-ne imaginea sa luminoasa.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Traducere din  Koreana in  Engleza de catre @daegorr.
Traducere din Engleza in Romana de catre aluca
Multumiri JGFamily
Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]
aluca
aluca
Traducător
Traducător

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2012-10-05
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider  complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte” Empty Re: Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

Post by fulvia Wed Nov 20, 2013 8:46 pm

Multumesc Adriana. Mereu prima cu noutati. Te imbratisez. Ochii lui sunt cea mai tare arma a lui
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider  complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte” Empty Re: Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

Post by corina007 Wed Nov 20, 2013 9:18 pm

Ochii lui atat de frumosi sunt fereastra sufletului sau minunat , asta pentru ce care au....ochi sa-l vada...Multumim mult, Adriana
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider  complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte” Empty Re: Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

Post by corina007 Wed Nov 20, 2013 9:23 pm

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider  complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte” Empty Re: Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

Post by aluca Thu Nov 21, 2013 7:53 pm

frumoasa poza, Corina
aluca
aluca
Traducător
Traducător

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2012-10-05
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider  complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte” Empty Re: Lee Joon Gi “Ochii mei obisnuiam sa-i consider complexul meu, dar au devenit acum punctul meu forte”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum