Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Actorul Lee Joon Gi spune: “Obisnuiam sa fiu plin de mine in urma succesului meu ca actor”

2 posters

Go down

Actorul Lee Joon Gi spune: “Obisnuiam sa fiu plin de mine in urma succesului meu ca actor” Empty Actorul Lee Joon Gi spune: “Obisnuiam sa fiu plin de mine in urma succesului meu ca actor”

Post by corina007 Tue Jan 29, 2013 4:01 pm



]Actorul Lee Joon Gi spune: “Obisnuiam sa fiu plin de mine in urma succesului meu ca actor”


</STRONG>
[You must be registered and logged in to see this image.]




Actorul Lee Joon Gi a recunoscut ca obisnuia sa sufere destul de serios de sindromul celebritatii.

In episodul difuzat pe 28 ianuarie la Healing Camp – “Esti fericit?” Lee a dezvaluit ca a fost arogant dupa ce faima lui a crescut in urma succesului cu filmul “Regele si clovnul”.

Actorul a mărturisit: "La acel moment credeam ca toata munca echipei se datoreaza in primul rand mie, pentru ca eram persoana cea mai importanta pentru ei.

Odata am apostrofat un reporter spunandu-i: -cum indraznesti sa-mi ceri un interviu fara sa te documantezi mai intai despre mine? Mi se pare neprofesionist pentru un reporter.Cei mai multi dintre prietenii mei vechi au fost socati de atitudinea mea obraznica, dar gandeam – nu poti intelege pentru ca nu esti actor.Chiar am fost lovit de preitenii mei furiosi. Eram un lunatic. Dar dupa trei luni dupa ce am fiert in suc propriu am realizat ca trebuie sa ies din sindromul asta prostesc de celebritate. Imi era teama ca n-o sa pot rezolva singur lucrurile.”

Actorula recunoscut de asemenea ca s-a inselat in privinta cunostintelor sale.



Sursa:http://en.korea.com

Traducator:corina007



corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Actorul Lee Joon Gi spune: “Obisnuiam sa fiu plin de mine in urma succesului meu ca actor” Empty Re: Actorul Lee Joon Gi spune: “Obisnuiam sa fiu plin de mine in urma succesului meu ca actor”

Post by bya_jun ki Wed Jan 30, 2013 7:49 pm

ca orce actor la inceput se simtea si el intr-o lume noua :)e normal ca in moemntul acela sa te simti mai deosebit
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum