Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier

2 posters

Go down

Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier Empty Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier

Post by aluca Wed Nov 20, 2013 7:53 pm

Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier
 
Noiembrie  18, 2013[You must be registered and logged in to see this link.]
Lee Joon Gi ne dezvaluie adevarata sa personalitate.
In sedinta sa foto si interviul cu revista de moda [You must be registered and logged in to see this link.] pentru editia din decembrie, Lee Joon Gi a spus “Se pare ca exista o diferenta intre percepția publicului despre Lee Joon Gi si realul Lee Joon Gi.”
Lee Joon Gi, care a castigat multa dragoste din cursul sau constant de lucrari si actoria fara menajamente, a dezvaluit “Publicul se pare ca-l vede pe Lee Joon Gi ca un star distant care doar lucreaza din greu pentru cariera de actor, dar de fapt nu sunt asa.”
[You must be registered and logged in to see this link.]

Daca i se da ocazia, Lee Joon Gi vrea sa arate partea lui nepretentioasa, placuta si vesela mai mult decat oricine altcineva.
“Chiar sunt un nepretentios oppa de cartier. Nu va ganditi la mine ca la cineva foarte distant, ar fi bine daca poti cunoaste latura mai umana din mine”, a explicat el.
“Mi-au placut intotdeauna oamenii, asa ca beau ceva cu prietenii mei in zilele in care nu am nimic de facut sau ma simt singur. Ajung sa realimentez sentimentele pe care le-am epuizat prin intalnirea cu oamenii.”
Editia din Decembrie a revistei [You must be registered and logged in to see this link.] cu pictorialul de moda si interviul lui Lee Joon Gi va fi pus in vanzare pe 18 Noiembrie. 
 
Traducere din Koreana in Engleza de catre [You must be registered and logged in to see this link.]
Traducere din Engleza in Romana de catre aluca
Multumiri JGFamily

Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
aluca
aluca
Traducător
Traducător

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2012-10-05
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier Empty Re: Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier

Post by fulvia Thu Nov 21, 2013 8:08 pm

As vrea sa ma numar si eu printre cei cu care bea un pahar. As vrea sa il chem si eu asa: Oppa!!!! Multumesc mult Adriana. O sa visez frumos gandindu-ma la sufletul lui cald de oppa nepretentios
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier Empty Re: Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier

Post by aluca Thu Nov 21, 2013 10:17 pm

Cu placere, Fulvia. Te face sa te gandesti deja la o alta poveste?
aluca
aluca
Traducător
Traducător

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2012-10-05
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier Empty Re: Adevarata personalitate a lui Lee Joon Gi - este un nepretentios oppa de cartier

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum