Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma”

3 posters

Go down

Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma” Empty Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma”

Post by corina007 Mon Nov 18, 2013 9:39 pm

Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma”

[You must be registered and logged in to see this image.]





Actorul Lee Joon Gi misca mainile si neaga posibilitatea de a avea o cariera în domeniul muzical.
La un recent interviu la cafeneaua Itaewon din Seoul, el a spus “"Exista multi cantareti remarcabili si, de asemenea, multi cantareti care au beneficiat de un antrenament dur. Va arata ca o gluma daca as deveni cantaret”. “Albumele mele sunt mai mult in serviciul fanilor decat pentru incercarea de a deveni cantaret”, subliniaza el.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Lee Joon Gi a vorbit despre viitorul sau album. “Voi incepe inregistrarile luna viitoare. Desi am vrut sa incep mai devreme, ‘Two Weeks’ s-a terminat cu putin timp in urma, asa ca trebuie totusi sa ma odihnesc putin”.  “L-am vrut ca pe un cadou pentru fanii mei, dar ar trebui sa iau lucrurile mai lent, nu?” spune el calm.
“Nu pot canta melodiile altor cantareti din cauza drepturilor de autor si-mi doresc sa comunic cu fanii, deci asta-i cel mai bun lucru pe care-l puteam face, a dat o explicatie simpla pentru album. “Sper ca va fi o amintire buna pentru fanii,” esprimandu-si dorinta.
Lee Joon Gi a terminat filmarile pentru “Two Weeks” si acum este in mijlocul cautarilor pentru urmatorul proiect. 
 
Tradus din Koreana in Engleza de catre  [You must be registered and logged in to see this link.].
Multumiri JGfamily.
Traducere in limba romana :aluca (Adriana Luca)
Nota: Aceasta nu este o traduce completa. Au fost excluse paragrafele despre vechiul său album. 
Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
 
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma” Empty Re: Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma”

Post by fulvia Mon Nov 18, 2013 10:45 pm

Multumesc pentru aceasta traducere Adriana. Sper sa ne mai aduci cateva stiri cat de curand. Cata modestie are baiatul asta in el... De asta este si iubit atat:52:
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma” Empty Re: Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma”

Post by aluca Tue Nov 19, 2013 6:23 pm

Cu placere Fulvia. Voi traduce tot ce apare, cu permisiunea "proprietarilor" stirii.
Este intr-adevar foarte modest, este unul din motivele din cauza caruia imi si place. Nu i s-a urcat faima la cap.
aluca
aluca
Traducător
Traducător

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2012-10-05
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma” Empty Re: Lee Joon Gi: “O cariera de cantaret? In nici-un caz, va arata ca o gluma”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum