Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati

3 posters

Go down

 Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati Empty Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati

Post by corina007 Sun Jun 23, 2013 5:47 pm

Pana una alta, pana vor incepe filmarile , am aflat cate ceva despre distributia acestui film. De la actrita Park Ha-seon, prima iubire a lui Jang Tae San (Lee Jun Ki), multe alte nume s-au alaturat distributiei dramei "Two Weeks".


Actrita Kim So-yeon, cunoscuta celor care au vazut-o in rolul principal din serialul "Prosecutor Princess",  se alatura distributiei. Ea va avea rolul unui procuror pe nume Park Jae-kyeong care aleargă dupa Jang Tae-San (Lee Jun Ki). Park Jae-kyeong este inteligenta, iubește dreptatea și nu va accepta injustitia.
Aceasta este cea de a doua intalnire cu scenaritul So Hyeon-kyeong dupa "Prosecutor Princess"


Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]



Song Jae-Rim ( cunoscut in rolul bodyguardului Kim Chae Woon din drama "The Moon That Embraces the Sun")  va prelua rolul unui ucigas expert care-l urmareste pe eroul nostru.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]

Mai departe, actorul Ryu Soo Young va fi detectivul Lim Seung Woo, un detectiv talentat născut dintr-o familie de politisti. El încearcă să-l pună pe Jang Tae San  în spatele gratiilor și intră un triunghi amoros cu Tae San si Seo In Hye (Park Ha Sun). 
Ryu Soo Young a spus: "Este primul meu rol de detectiv din cariera , pe care chiar il asteptam cu nerabdare. Am întâlnit această piesă în timp ce imi doream foarte mult sa apar intr-un rol cu adevarat masculin.Abia astept sa infatisez  multe dintre aspectele pe care nu le-am arătat pana acum. Vreau să mulțumesc directorilor și staff-ului din "Two Weeks" pentru ca m-au luat in considerare, în ciuda programului lor incarcat. Voi munci din greu, astfel că nu voi fi o povară pentru nimeni . " 
[You must be registered and logged in to see this image.]" />

(Sursa:[You must be registered and logged in to see this link.])

 




In sfarsit, si inca nu s-a terminat lista...Jo Min Ki...cunoscutul si indragitul actor cu care Lee Jun Ki a fost impreuna in minunatul serial "Iljimae", in rolul lui Lee Won Ho:


[You must be registered and logged in to see this image.]" />

Sursa foto:[You must be registered and logged in to see this link.]


Rolul lui Jo Min-ki este al unui afacerist pe nume Moon Il-seok, care pare la suprafata un om de treaba, dar care esre rece si crud pe dinauntru.El va face orice pentru putere si va scapa de oricine ii va sta in cale, dar se va apropia ca o umbra neagra de Jang Tae-san, care ii stie unul in secrete.

[You must be registered and logged in to see this image.]" />
Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]




Asteptam sa vedem ce mai urmeaza...cine va fi micutul inger cu care va juca Lee Jun Ki.
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

 Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati Empty Re: Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati

Post by carmela.katanie Sun Jun 23, 2013 7:13 pm

interesant...deabia aştept să apară....cred că va fi la fel de reuşit ca şi celelalte....thank you
eu le urez spor la muncă...silly
carmela.katanie
carmela.katanie
Membru
Membru

Mesaje : 33
Data de inscriere : 2013-06-16
Varsta : 32
Localizare : Brasov

Back to top Go down

 Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati Empty Re: Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati

Post by YU Sun Jun 23, 2013 9:07 pm

sillysillysilly astept cu nerabdare luna august!!!! multumesc pentru informatii:52:
YU
YU
VIP
VIP

Mesaje : 300
Data de inscriere : 2011-01-19
Localizare : Bacau

Back to top Go down

 Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati Empty Re: Two Weeks - 투윅스 (tu-wig-seu) - noutati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum