Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"

4 posters

Go down

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks" Empty Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"

Post by corina007 Fri May 17, 2013 11:59 pm

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"
[You must be registered and logged in to see this image.]

“Two Weeks” descrie povestea unui om care traieste o viata fara sens, acuzat fals pentru crima si care afla ca are o fiica bolnava de leucemie. Drama ii poarta pe telespectatori in calatoria sa pentru a incerca sa-si salveze fiica pe parcursul a doua saptamani.
Lee Jun Ki a marturisit: “ Dupa vizionarea productiilor scenaristului So Hyun Kyung mi-am dorit sa lucrez intr-una daca mi se va oferi ocazia. Am asteptari mari de la acest scenarist care poseda abilitati solide de scris. Cred ca pot sa ma dezvolt si mai mult ca actor prin personajul meu si voi face totul pentru a-mi revarsa toata pasiunea in aceasta productie si sa ofer un joc de calitate. Am incredere ca aceasta drama va fi un proiect semnificativ. Vreau sa ma intorc cat mai curand posibil si sa va dezvalui cat mai mult din mine.”
Desi au fost zvonuri ca actorul va alege o alta drama, se pare ca il vom vedea in “Two Weeks” a carei premiera va avea loc in luna august.


Sursa :[You must be registered and logged in to see this link.]
Traducator:corina007
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks" Empty Re: Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"

Post by flory_junki :) Sat May 18, 2013 12:22 am

multumim Corina unnie pentru traducere...abia astept sa inceapa [You must be registered and logged in to see this image.]
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks" Empty Re: Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"

Post by bya_jun ki Sat May 18, 2013 11:12 am

multumim si eu abia astept Danke
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks" Empty Re: Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"

Post by ioana ishogai Wed Jun 05, 2013 9:52 pm

intr-un mesaj pe twitter catre un prieten a spus ca va merge in Busan sa filmeze si ca se simte super incantat de asta. Ieri a avut loc citirea scenariului cu cele mai importante personaje...deci se apropie cu pasi repeze ziua cand ne vom bucura de noua piesa!
Multumim Corina pentru tot efortul depus [You must be registered and logged in to see this image.]
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks" Empty Re: Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"

Post by corina007 Sun Jun 09, 2013 12:33 pm

Si eu abia astept, mai avem 2.....lluni dar considram ca sunt...TWO WEEKS :)
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks" Empty Re: Lee Jun Ki se intoarce in drama MBC "Two Weeks"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum