Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Joon Gi a spus, “As vrea sa stiu numarul de telefon al lui Shin Min Ah “

2 posters

Go down

Lee Joon Gi a spus, “As vrea sa stiu numarul de telefon al lui Shin Min Ah “ Empty Lee Joon Gi a spus, “As vrea sa stiu numarul de telefon al lui Shin Min Ah “

Post by corina007 Tue Jan 29, 2013 2:01 pm



Lee Joon Gi a spus, “As vrea sa stiu numarul de telefon al lui Shin Min Ah “



[You must be registered and logged in to see this image.]



Actorul Lee Joon Gi si-a arătat recent afectiunea pentru actrita Shin Min Ah.

Lee a apărut in episodul show-ului de televiziune SBS Healing Camp, “Nu esti fericit?” care a fost difuzat pe 28 ianuarie unde a fost invitat ca gazda.El a spus că ar vrea sa stie numărul de telefon al actritei Shin Min Ah care a lucrat cu el în in drama MBC TV “Arang si Magistratul”.

În ceea ce priveste motivul pentru care el încearcă întotdeauna să fie amuzant pe platoul de filmare Lee a spus: "Eu cred că actorii principali trebuiau sa incurajeze echipa atunci cand erau epuizati dupa ce filmau toata noaptea la serial. Shin Min Ah a fost surprinsa prima data de de actiunile mele amuzante si a făcut o glumă, spunea că eram de parca luam droguri.

Când gazda Han Hye Jin l-a întrebat dacă inca tine legătura cu Shin, Lee a spus, "Eu nu stiu nici măcar numărul ei de telefon. Nu i l-am cerut pentru că mi-era teamă sa nu ma inteleaga gresit. Niciodata nu am vorbit cu ea la telefon". In acel moment , gazda Lee Kyung Gyu l-a întrebat dacă vrea stie numărul lui Shin si Lee a spus:"As vrea sa stiu numarul ei”.

Invitat in show Kim Dong Je a zis, "De ce n-o întrebi pe Han Hye Jin de numărul ei? Ea s-a despartit recent de prietenul ei" Han raspunde razand :“Eu nu-mi pot da numărul de telefon nimanui acum”.

Acest episod al show-ului înregistrat un rating de 5,8% audienta.



Sursa:http://en.korea.com/blog/enter/tv/lee-joon-gi-says-i-like-shin-min-ah/

Traducator: corina007
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi a spus, “As vrea sa stiu numarul de telefon al lui Shin Min Ah “ Empty Re: Lee Joon Gi a spus, “As vrea sa stiu numarul de telefon al lui Shin Min Ah “

Post by bya_jun ki Wed Jan 30, 2013 7:57 pm

Danke dragut,multumim ptr postare si traducere
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum