Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi

3 posters

Go down

Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi Empty Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi

Post by ioana ishogai Thu Jun 21, 2012 9:52 pm

Cred ca toata lumea isi aminteste de proiectul in care fanii au donat orez, in numele lui Joon Gi, la premiera muzicalului "Sailing for life". Joon Gi insusi a scris un mesaj de multumire fanilor care au participat, orintre care si fanilor din Romania.

Ei bine, o prietena din Hong Kong a propus sa strangerem fonduri pentru a dona orez la conferinta de presă a dramei
Arang, primul proiect dupa revenirea din armata a lui Joon Gi. Facand asta, renumele lui va creste. Stiu ca nu e usor, dar tare as vrea sa punem si noi umarul in treaba asta :)
Intentionam sa trimitem cel puţin 500 kg
de orez, intr-un singur, mare stand. Cu cat suntem mai multi cei care participam, cu atat ne va costa mai putin pe fiecare. Poate oricine participa,
contactati-ma pentru detalii.

Acesta este link-ul, de unde se va cumpara orezul:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Noi detalii:
se poate alege o suma pe care sa o donam, ca persoane sau ca grup, dupa aceasta scala:
HK$300

HK$500

HK$1,000

HK$1,500

HK$2,000

Am convertit si 300 HK$ inseamna aprox 39 USA $ sau 137 lei...la care se adauga comisionul pentru paypal. Data limita este 4 iulie.
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi Empty Re: Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi

Post by corina007 Fri Jun 22, 2012 11:32 am

Sant de acord, Ioana, voi participa!Vreau sa aflu mai multe detalii. Multumesc.
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi Empty Re: Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi

Post by ioana ishogai Fri Jun 22, 2012 12:16 pm

Ma bucur sa aud asta, Corina, draga :) Tu ai un cont paypal? e mai usor de trimis bani, direct in HKD pentru ca e o valuta acceptata de paypal. Nu eu ma ocup de acest proiect, doar o ajut pe Cammy Lee sa raspandeasca vestea :) Daca te decizi asuprea sumei cu care vrei sa paticipi, sau daca vreti sa participati mai multe fete si sa donati o suma mai mare, spuneti-mi si va ajut sa gasim cea mai buna solutie
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi Empty Re: Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi

Post by DMC Fri Jun 22, 2012 10:50 pm

as vrea si eu sa particip...dar am deja niste bani de dat >.< ..si nu cred ca-mi mai da tata acum .....ah ah ah..nu-mi convine ...>.<
DMC
DMC
Membru
Membru

Mesaje : 66
Data de inscriere : 2012-01-10
Varsta : 28
Localizare : Romania , Pitesti

https://www.facebook.com/dobre.maria.claudia

Back to top Go down

Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi Empty Re: Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi

Post by corina007 Mon Jun 25, 2012 2:11 pm

Multumesc Ioana, m-am documentat si o sa-mi fac si eu cont paypal...credeam ca e mai complicat, si poate reusesc asa cate putin sa-mi iau si ultimul album si bineinteles...my Iljimae...imi doresc mult sa-l cumpar desi il am dar il vreau original...multumesc mult, ma incadrez pana pe 4 iulie

edit later: Din cate am vazut pe link prima optiune este de 54 $ fara buchet cu mesaj pe punga, iar a doua (celelalte sant mai scumpe) este si cu buchet si mesaj la 90 $ dar cantitatea de orez vad ca e aceeasi, aici o sa te rog sa-mi explici un pic Ioana.sau sa-mi spui cum ai facut tu...eu vreau sa donez in jur de 200 de lei,multumesc:)
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi Empty Re: Proiect de sustinere a dramei Arang si a lui Joon Gi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum