Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

+7
Silvia
monica55
elysa
DMC
bya_jun ki
Dianavasi82
flory_junki :)
11 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by flory_junki :) Tue Feb 14, 2012 12:12 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Am de facut un anunt important !
Dupa cum bine stiti, pe 17 Aprilie este ziua de nastere a lui Lee Jun Ki si vrem sa ii trimitem un cadou din partea tuturor fanilor sai din Romania .
Ce aveti de facut:
- Trebuie sa faceti un biletel pe care sa scrieti o urare sau altceva special din partea voastra.Biletelele noastre vor fi folosite la ceva mai complex. Nu scrieti cu rosu numele lui Lee Jun Ki , deoarece culoarea rosie , in Coreea , este simbolica mortii . In biletel scrieti in engleza , puteti adauga ceva si in romana sau coreeana. Aveti grija sa nu aveti greseli !
Biletelul poate avea ce forma si ce culoare doriti .
- Scrieti o scrisoare speciala din partea voastra pentru el .
De asemenea nu scrieti numele lui cu rosu , scrisoarea sa fie in principal in engleza si puteti scrie cate ceva si in romana sau coreeana.
Aveti grija cum scrieti si ce scrieti ! Biletelul si scrisoarea vor ajunge la el !

Trebuie sa terminati totul pana pe 20 martie , astfel pana pe 25 martie sa ajunga la mine (flory_junki), pentru ca eu ma voi ocupa de trimiterea cadoului in Coreea.

Dupa ce terminati biletelul si scrisoarea , o sa mi le trimiteti prin posta mie, iar pentru a-mi afla adresa , ma puteti contacta la adresele de messenger : ignaflorica si leejunkiromania .

Astept cat mai multi participanti la proiect :)


multumesc DMC pentru text si poza :)


Last edited by flory_junki :) on Wed Apr 25, 2012 2:33 pm; edited 1 time in total
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Dianavasi82 Tue Feb 14, 2012 9:21 pm

Multumesc Flory de anunt! Bineinteles ca voi participa. thank you
Dianavasi82
Dianavasi82
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 491
Data de inscriere : 2011-06-15
Varsta : 41
Localizare : Targu Jiu

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by bya_jun ki Wed Feb 15, 2012 4:03 pm

multumim de anunt flory
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by DMC Fri Feb 17, 2012 3:04 pm

Placerea mea Flory ^^. Sper sa participam multi ^^ silly Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 321829 Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 58380 Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 113623
DMC
DMC
Membru
Membru

Mesaje : 66
Data de inscriere : 2012-01-10
Varsta : 28
Localizare : Romania , Pitesti

https://www.facebook.com/dobre.maria.claudia

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by elysa Fri Feb 17, 2012 5:33 pm

mersi de anunt...am sa incerc sa fac si eu
elysa
elysa
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 127
Data de inscriere : 2012-01-17
Varsta : 24
Localizare : Moinesti

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by monica55 Fri Feb 17, 2012 6:39 pm

Draga Flory,eu am abonament pe yutub la Jun KI si primesc toate actoalizarile.Am si pe twiter si tin legatura cu toate noutatile .Sint o admiratoare fidela,nu am pretentie de fan,deoarece nu ma descurc cu engleza,si imi este greu sa comunic.Ai luat o initiativa frumoasa,nu uit,deoarece si ziua mea este in aprilie pe 16.Am sa vad cum pot sa contribui si eu pentru a fii alaturi de dulcicul nostru.

monica55
Membru
Membru

Mesaje : 10
Data de inscriere : 2011-06-04
Varsta : 68

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Silvia Wed Mar 14, 2012 9:45 pm

Multumim mult pt anunt si pt idee!!

Silvia
Membru
Membru

Mesaje : 14
Data de inscriere : 2011-06-14
Varsta : 35
Localizare : Târgu-Mureș

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by spriamarierose18 Sat Mar 24, 2012 5:32 pm

FLORYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY...scuze, mi-am inchis mes-ul de o luna, ca ma innebunesc fetele pe facebooc [You must be registered and logged in to see this image.]si stau mai mult acolo...Aveam in plan multe, acum nu mai am nimic, trebuie sa ma pregatesc sa ma mut in alta locuinta si am de impachetat o viata de om... Probabil ca va fi inainte de 1 mai... voiam sa-i fac un mic clip aniversar la Jun Ki dar uite ca nu mai am timp. Chestia cu biletelul prin posta nu cred ca o puteam face. Spui ca vei face tu un biletel si pentru mine... Te rog mult Flory spune-i ca Marierose ii ureaza La Multi Multi Ani fericiti si plini de glorie si ca il rog sa ne uimeasca si in viitor cu talentul lui actoricesc si sa ne incante cati mai multi ani cu vocea lui calda si sa nu-si piarda NICIODATA zambetul care ne da bucurie.

MULTUMESC FLORY <3<3<3 [You must be registered and logged in to see this image.]


Scuze ca doar acum am vazut ca esti nascuta cu o luna inaintea lui. LA MULTI ANI FLORY !!!! Fi alaturi de noi ca tu esti sufletul mare care are grija de Familia Jun Ki din Romania. [You must be registered and logged in to see this image.]
spriamarierose18
spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 110
Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by flory_junki :) Mon Apr 02, 2012 11:12 am

va multumesc tuturor celor ce ati participat la acest proiect..dupa cum am spus, voi pune aici pozele cu teancul de scrisori primite si tot ce cuprinde cadoul pentru Junki :)

Pozele cu scrisorile si biletelele... cele 3 foi din stanga sus sunt cu mesajele tuturor celor ce mi-au trimis mesaje pe mess, respectiv pe forum
[You must be registered and logged in to see this link.]

O caciula facuta de mine, cu sigla forumului, LJK Ro
[You must be registered and logged in to see this link.]

Plicul, pregatit de trimis in Coreea de Sud
[You must be registered and logged in to see this link.]

m-am asteptat sa participe mai multe persoane la proiectul acesta...dar va multumesc din suflet celor care ati participat. thank you thumbs up
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by bya_jun ki Mon Apr 02, 2012 12:39 pm

imi pare rau ca nam putut trimite scrisoare n-am mai esit din casa de 2 saptamani din cauza c-am facut rujeola,dar e bn cam putut scrie un mesaj [You must be registered and logged in to see this image.]
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Silvia Mon Apr 02, 2012 5:00 pm

Flory, multumim mult pentru ca ne-ai dat sansa asta si pt ca te implici atat de mult! Poate ar trebui sa lasam si pe pagina lui Lee Joon Gi de Twitter mai multe mesaje, mentionand ca suntem din Romania, sa stie si el ca are mai multi fani aici. Asa au facut cei din Bulgaria si i-au atras atentia prin numeroasele mesaje, cu mentiunea ca il asteapta si in Bulgaria. Ce ziceti? thumbs up

Ps: Caciula pe care ai facut-o e foarte draguta! clapping

Silvia
Membru
Membru

Mesaje : 14
Data de inscriere : 2011-06-14
Varsta : 35
Localizare : Târgu-Mureș

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Dianavasi82 Mon Apr 02, 2012 8:01 pm

Multumim draga Flory ca ai facut posibil ca Jun Ki sa afle de existenta noastra.
Nu am nici o scuza ca nu am trimis nici un mesaj, nu o sa dau vina nici pe boala care ma cam chinuie de ceva vreme, nici pe timp, pur si simplu imi pare rau ca nu am participat.
Inca odata multumesc! Danke
Dianavasi82
Dianavasi82
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 491
Data de inscriere : 2011-06-15
Varsta : 41
Localizare : Targu Jiu

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by spriamarierose18 Mon Apr 02, 2012 10:33 pm

Multumesc Flory ca te-ai implicat atat de mult clapping
spriamarierose18
spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 110
Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Silvia Thu Apr 12, 2012 10:41 pm

Yey!! nu stiu daca ati vazut, dar LJG ne-a mentionat si pe noi pe Twitter! Am lasat si eu muuuulte mesaje, ca sa stie de noi silly Deci suntem in lista thumbs up :P Sper sa va bucurati si voi! clapping Noapte buna tuturor!!

Silvia
Membru
Membru

Mesaje : 14
Data de inscriere : 2011-06-14
Varsta : 35
Localizare : Târgu-Mureș

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by fulvia Thu Apr 12, 2012 11:05 pm

Super. Nu mai suntem niste straini[You must be registered and logged in to see this image.]
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by flory_junki :) Thu Apr 12, 2012 11:41 pm

Silvia, ce user ai pe twitter? si noi am postat mult azi silly
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by spriamarierose18 Fri Apr 13, 2012 1:26 am

Flory, fetelor....Eu nu prea am timp acum de nimic . DAR. la fel ca multe fane ale altor actori din Asia, Coreea, China, etc timp de 3 zile imi voi schimba avatarul si poza de pe pagina mea de Facebook cu pozele lui Lee Jun Ki, in semn de omagiu de ziua lui. Fetele din grupurile din aproape toata lumea si-au schimbat avatarele de ziua lui Kim Nam Gil in 12-14 Martie. Mi se pare un gest mic dar frumos. Acuma pentru voi care toate aveti avatare cu Jun Ki nu e cine stie ce... Pentru mine in 12 martie a fost prima oara cand trandafirul meu a disparut de pe Facebook si a fost inlocuit cu Poza lui KNG... o voi face si acum si la ziua lui Rain... Voi ce parere aveti ? Putem creea un obicei de a ne omagia actorii cei mai iubiti in felul asta ?
spriamarierose18
spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 110
Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by flory_junki :) Fri Apr 13, 2012 3:47 pm

astazi, coletul cu scrisorile a ajuns in Coreea. maine sau luni, Jun ki al nostru isi va primi cadoul :)
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Dianavasi82 Fri Apr 13, 2012 3:57 pm

Jun Ki langa un iepuras, ce dragut! foarte frumos banerul, Flory!
Ma bucur ca ne-a mentionat si pe noi twitter.
Dianavasi82
Dianavasi82
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 491
Data de inscriere : 2011-06-15
Varsta : 41
Localizare : Targu Jiu

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by corina007 Fri Apr 13, 2012 4:18 pm

E super, Flory, multumim mult si la anul sa fie si mai multi, sper sa ne adunam si sa fim cat mai multi...Sa aveti un Paste Fericit...[You must be registered and logged in to see this image.]
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Silvia Sun Apr 15, 2012 10:19 pm

silly Va doresc SARBATORI FERICITE TUTUROR!!! wow Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 292659

edit later: Flory, scuze pt intarziere!
Pe Twitter ma gasesti pe numele @Silvia_Lukacs. Si eu am trimis o gramada d messaje Yes :))) M-am bucurat asa tare ca ne-a mentionat!:D
Multumesc mult pt ca te-ai implicat cu proiectul de ziua lui si pt anunt:D Abia astept sa citeasca scrisorile, sa vad daca zice ceva pe Twitter thank you Eu ii scriu reply mereu pe Twitter, sa ne tina minte:P:))

Silvia
Membru
Membru

Mesaje : 14
Data de inscriere : 2011-06-14
Varsta : 35
Localizare : Târgu-Mureș

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by corina007 Mon Apr 16, 2012 7:16 pm

La multi ani, dragului nostru Joon Gi!!!
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by fulvia Mon Apr 16, 2012 7:33 pm

La Multi Ani iubitului nostru Lee Jun Ki[You must be registered and logged in to see this image.]
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by flory_junki :) Mon Apr 16, 2012 8:37 pm

Fetele mele, astazi a ajuns coletul nostru, cu scrisorile si caciulita, la IMX...sper sa ajunga curand si in mainile lui Jun ki, care deschide la cadouri deja de cateva zile :)
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by fulvia Mon Apr 16, 2012 8:39 pm

Cred si eu, la cat de iubit este... Sper sa afle cat mai multe despre noi[You must be registered and logged in to see this image.]
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012 Empty Re: Proiect: ziua de nastere a lui Jun Ki 2012

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum