Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor”

2 posters

Go down

Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor” Empty Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor”

Post by aluca Wed Nov 20, 2013 7:48 pm

Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor”
Noiembrie19, 2013
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lee Joon Gi se uita inapoi la cei 10 ani de cariera in actorie.
In sedinta foto si interviul cu revista de moda @star1 pentru editia din decembrie, actorul Lee Joon Gi a dat o nota de trecere pentru cei 10 ani ai sai de cariera in actorie. “Pentru ca nu am intrat in necazuri si am primit in mod constant aprecieri bune in toti acesti ani, vreau sa-mi acord 80 de puncte,” spune Lee Joon Gi. Cu toate astea, el dezvaluie ambitia sa privind actoria, “Ar fi fost minunat daca as fi facut mai multe proiecte, e pacat ca nu am facut asa”.
“Intr-un fel, se pare ca m-am uitat doar inainte si mi-am facut calea spre unde sunt astazi", a spus Lee Joon Gi cu amaraciune. "De acum, eu trebuie sa-mi traiesc viata fara regrete", a adaugat el.
 
Editia din decembrie a revistei @star1 cu pictorialul de moda si interviul cu Lee Joon Gi se va pune in vanzare in 18 Noiembrie. 
 
Traducere din Koreana in engleza de  @daegorr
Traducere din Engleza in Romana de  aluca
Multumiri JGFamily
Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this link.]
aluca
aluca
Traducător
Traducător

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2012-10-05
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor” Empty Re: Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor”

Post by flory_junki :) Thu Nov 21, 2013 6:56 pm

eu ii dau 100 puncte :)
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor” Empty Re: Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor”

Post by aluca Thu Nov 21, 2013 7:55 pm

Probabil el stie ca merita mai mult, dar.....este modest ca intotdeauna.
aluca
aluca
Traducător
Traducător

Mesaje : 37
Data de inscriere : 2012-10-05
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor” Empty Re: Lee Joon Gi “80 de puncte pentru ca nu am intrat in necazuri in ultimii 10 ani din cariera mea de actor”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum