Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk

4 posters

Go down

Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk Empty Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk

Post by corina007 Tue Nov 06, 2012 11:45 am

Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk

[You must be registered and logged in to see this image.]

Actorul Lee Jun Ki (30 de ani) a revenit pe micul ecran in drama MBC "Arang si Magistratul”. Cu toate ca drama nu a fost o melodramă serioasa si nici o poveste de dragoste trista, actorul a fost complet absorbit de rolul său si a aratat o multime de abilitati ale lui Kim Eun Oh, un om care poate vedea fantome.
Dupa incheierea cu succes a dramei actorul Hallyu s-a întâlnit cu reporterii pentru a vorbi despre teatru, valul Hallyu, si despre viata lui.
Lee Jun Ki nu este cunoscut doar pentru jocul lui, ci si pentru întâlnirile cu fanii lui. El a a tinut un concert pentru fani fara precedent, lung de trei ore, ceva destul de neobisnuit pentru un actor de top. În concertul , Lee Jun Ki a cantat balade si a efectuat chiar numere de dans pentru fanii sai. Intalnirile lui cu fanii au fost cotate ca cele mai bune reuniuni cu fanii si a primit recenzii pozitive pentru audienta si pentru modul în care el comunica cu fanii.
Desi initial metodele sale au primit unele critici de la seniori sai din actorie, în aceste zile alte stele Hallyu isi iau notite.Pe timpul cat a fost pe primul loc in top Hallyu Bae Yong Joon a avut stilul sau distinctiv de daruire pentru fanii lui, dar acum noua generatie de stele Hallyu, cum ar fi Lee Jun Ki si Jang Geun Suk au stilul.
Cat timp Lee Jun Ki a fost în armata nu a fost în măsură să se întâlnească cu fanii săi iar junorii Jang Geun Suk, Lee Min Ho, si altii au fost în crestere topul stelelor Hallyu.
"Oamenii mă întreabă dacă de cate ori il vad m-am gândit vreodată că Jang Geun Suk mi-a luat locul .Oamenii chiar m-au întrebat dacă mă simt prost ori de câte ori văd o poză cu el. Sant foarte de bine. Nu ii e atribuit unei singure persoane rolul de a răspândi valul Hallyu "a spus actorul.
Se pare ca Lee Jun Ki si-a facut o idee clară despre ce înseamnă să fii un star Hallyu. El este constient de diferentele dintre el si Jang Geun Suk. În timp ce ambii arata bine, isi atrag in mod diferit fanii. Jang Geun Suk are o dulceata inca imprevizibila. El însus
i se prezinta in fiecare zi ca si cum ar gândi, "Ce i-ar face pe fani fericiti astăzi?" Mass-media numeste atractia sa "farmec propriu" creat cu intentie.
Acestea fiind spuse, ce ii atrage pe fani la Lee Jun Ki? Actor fiind, perfectionarea talentului este important, dar el este de asemenea si o stea asa că trebuie să aibă farmec personal. El este cunoscut pentru sinceritatea si daruirea cu care lucreaza. În plus fata de sinceritate, el emană bunătate si căldură. Acesta este motivul pentru care fanii il iubesc pe Lee Jun Ki.


[You must be registered and logged in to see this image.]

De asemenea, joctul actoricesc si l-a imbunatatit pas cu pas.
"Eu nu pot juca la fel de bine ca si seniorii mei. Mai am mult de lucru la asta, dar eu stiu cateva lucruri despre actorie ", a spus actorul despre sine cu modestie.
În timpul stagiului militar auzea că ar trebui să fie îngrijorat ca actori frumosi si talentati din generatia de douazeci de ani castigau popularitate in top.
Actorul a spus: "În timp ce eu ii consider pe Song Joong Ki, Kim Soo Hyun, Yoo Ah In, Lee Min Ho si Jang Geun Suk prietenii mei calzi din generatia lor , cred că dacă eu nu voi juca în mod corespunzător voi fi, probabil, comparat cu ei. "
El a adaugat, "Cu toate acestea, dezvoltarea talentului imi da putere si ma stimuleaza. Cu toate ca ar putea să-mi ia o parte din popularitate, cred că am nevoie sa invat de la ei, chiar dacă sunt juniorii mei. "
Lee Jun Ki isi ia in serios autoperfectionarea. El citeste cu atentie chiar si comentariile negative despre el. Face acest lucru pentru că el crede că este cel mai bun mod de a se perfectiona.
Se pare că în timpul stagiului militar Lee Jun Ki a invatat de asemenea să fie mai flexibil. Înainte incerca să arate publicului o imagine feroce si puternica, probabil pentru a compensa aspectul său feminin. In zilele noastre el a lăsat asta sa se piarda si arata o imagine mult mai confortabila si poate chiar mai potrivita pentru public.



Faima lui Lee Jun Ki a crescut cu filmul "Regele si Clownul." In urmatoare drama, "Time between dog and wolf", el a dovedit că el era mai mult decât un chip frumos.
In "Iljimae" a jucat un personaj serios dar si placut, cu multe fatete si s-a dezvoltat el insusi ca un actor serios. Desi ratingul dramei "Hero" a fost scazut , el a devenit acum un respectabil actor coreean de top.


Acum"Arang si Magistratul" i-a urat bun venit din nou ca actor si putem sa ne asteptam sa vedem mai multe din talentele si abilitatile sale in viitor..



Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]


Traducator: corina007 si Lumy_junki_kpop






corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk Empty Re: Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk

Post by elysa Tue Nov 06, 2012 5:42 pm

multumim pentru traducere Danke ,interesant tot ce a zis junki,fighting oppa! thumbs up
elysa
elysa
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 127
Data de inscriere : 2012-01-17
Varsta : 24
Localizare : Moinesti

Back to top Go down

Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk Empty Re: Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk

Post by andreea.mkj Tue Nov 06, 2012 8:23 pm

multumim pentru traducere si cei drept mie imi plac ambii si Jang Geun Suk si Jun ki pentru ca amandoi au un talent imens si sunt atat de simpatici^_^ . stiu cum sa intre in pielea personajului foarte bine , zic eu .
inca odata multumim pt traducere

andreea.mkj
Membru
Membru

Mesaje : 23
Data de inscriere : 2012-08-30
Varsta : 27

Back to top Go down

Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk Empty Re: Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk

Post by bya_jun ki Wed Nov 07, 2012 10:58 am

multumim pentru traducere,interesant ce spune oppa
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk Empty Re: Lee Jun Ki vorbeste cu sinceritate despre rivalitatea dintre el si Jang Geun Suk

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum