Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

+2
flory_junki :)
Anna
6 posters

Go down

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”? Empty Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

Post by Anna Sat Jan 08, 2011 11:02 am

Pentru că finalul acestui film este lasă loc interpretării, vă propun un exercițiu de imaginație în acest sens. Care credeți că a fost deznodămîntul?
Anna
Anna
Traducător
Traducător

Mesaje : 116
Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 42
Localizare : Galati

http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”? Empty Re: Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

Post by flory_junki :) Sat Jan 08, 2011 2:30 pm

:D...cred ca cei doi s-au intalnit iar la Paris...:D
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”? Empty Re: Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

Post by bya_jun ki Mon Mar 21, 2011 4:11 pm

Si eu cred ca s-au intalnit la Paris,pentru ca amandoi au zis ca merg acolo ,si mai cred ca si fata stia ca el traieste pentru ca elefantul sculptat era gata
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”? Empty Re: Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

Post by ioana ishogai Mon Mar 21, 2011 6:41 pm

Eu cred ca toata lumea stia ca Soo Hyun traieste si ca isi continua activitatea de agent sub acoperire.

Intrebarea care se pune, cel putin in mintea mea, este de ce Soo Hyun a decis sa traiasca mai departe sub masca lui Kay...care e aratos si cool, n-am ce zice, dar il cam lasa pe Soo Hyun pe afara. Sa fie pentru ca el era cumva mai mult Kay?!
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”? Empty Re: Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

Post by virginia Tue May 31, 2011 5:34 pm

sincer mir sfarsitul acestui serial a fost de clar: cei doi au plecat impreuna la Paris. si acum imi rasuna in minte citatul acela al ei din poveste fara sfarsit(parca ar arata ca si povestea lor nu are sfarsit)cel cu regasirea de sine si cum cei doi chiar aveau nevoie de ragasire de sine... Si cum in amurg si binele si raul sunt rosii imi spune ca nu ai de ce sa lupti pt ceva care nu conteaza...
virginia
virginia
Membru
Membru

Mesaje : 44
Data de inscriere : 2011-05-09
Varsta : 36

Back to top Go down

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”? Empty Re: Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

Post by spriamarierose18 Fri Jun 03, 2011 2:21 pm

Finalul a ramas deschis pentru o continuare ce nu s-a mai facut niciodata..
Oricum si finalul a fost oarecum sub semnul amurgului...ca de altfel tot scenariul filmului.
Sigur ca fiecare isi doreste o poveste de dragoste cu final fericit, dar de, eroul nostru ramas "Kai" isi iubea mai mult meseria si excesul de adrenalina.
Parisul, eternul oras al luminii, oras al iubirilor galante, e un oras imens, unde doar soarta iti mai poate scoate in cale omul iubit...
Sper inca intr-o continuare a serialului, poata nu atat de interesanta dar povestea din lumina amurgului mai poate aduce multe surprize.
spriamarierose18
spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 110
Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca

Back to top Go down

Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”? Empty Re: Cum interpretați finalul din ”Time Between Dog and Wolf”?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum