Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks"

3 posters

Go down

Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks" Empty Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks"

Post by corina007 Tue May 21, 2013 11:11 pm

Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Distributia se modeleaza frumos pentru viitorul thriller MBC “Two weeks”, distributie la care tocmai s-a alaturat Park Ha-Sun (lovitura cu numarul 3) conform exprimarii sale. In drama joaca Lee Jun-ki (Arang si Magistratul); eroul sau fiind acuzat pe nedrept, se lupta pentru a-si dovedi nevinovatia, în timp ce Kim So-yeon (IRIS, Athena) joacă rolul procurorului care il crede vinovat.
Park Ha-Sun va juca rolul primei iubiri pe care Lee Jun-ki nu o poate uita. Ea a fost cea care si-a crescut fiica singura timp de 8 ani. Desi nu sunt date detalii, ne asteptam la niste circumstante atenuante de care sa se tina cont, avand in vedere ca el nu a stiut de existenta fiicei sale in tot acest timp. Deci nu e vorba de un tata ratat, si in tot cazul, nu in mod intentionat. Dupa ce afla ca fiica lui are leucemie, el si Park Ha-Sun se angajeaza intr-o lupta contra cronometru pentru a o salva, dar si pentru a-i ocoli pe criminalii si procurorii care-l urmaresc. Suna a miscare tensionata si rapida.

Îmi place Park Ha-Sun, astfel astfel alaturarea ei este bine venita. Si cum majoritatea personajelor “prima iubire apusa a eroului” este o aparitie buna pentru scurt timp, ca apoi sa se piarda in fundal, aici ne asteptam la mai multa implicare, pentru ca ea il va ajuta pe erou sa-si salveze fiica. Exista o dihotomie in felul de a interpreta al actritei Park Ha-Sun, ceea ce o face potrivita pentru acest rol, deoarece poseda o gentilete exterioara, in timp ce poate transmite in acelasi timp indarjirea din interior. Park si-a explicat decizia de a opta pentru aceasta drama spunand :“ Cand am citit prima data rezumatul, personajul mi-a atins inima. E un personaj cu multa durere si vreau sa ii fac pe telespectatori sa simta aceasta. "

"Two Weeks” al carui scenariu vine de la autorul dramelor “49 de zile “ si “ Printesa procuror” va fi difuzata miercurea si joia incepand din luna august.

Sursa :http://www.dramabeans.com/2013/05/park-ha-sun-joins-cast-of-two-weeks/
Traducator : corina007
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks" Empty Re: Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks"

Post by ciresar Wed May 22, 2013 8:38 am

Multumesc Corina pentru noutati.

ciresar
Membru
Membru

Mesaje : 41
Data de inscriere : 2013-03-05

Back to top Go down

Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks" Empty Re: Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks"

Post by bya_jun ki Mon May 27, 2013 10:27 am

Multumesc pentru noutati,asteptam serialul
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks" Empty Re: Park Ha-sun se alatura distributiei dramei "Two Weeks"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum