Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

+4
Sandra
flory_junki :)
Lumy_Junki_kpop
Anna
8 posters

Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by Anna Thu Dec 23, 2010 10:14 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

E deja lucru știut faptul că tânărul Jun Ki lipsește de pe sticlă, din cauza faptului că trebuie să își satisfacă stagiul militar obligatoriu de 2 ani. Ei bine, înainte de încorporare, a existat o întâlnire cu fanii săi, cărora le-a mulțumit și alături de care a vărsat lacrimi de despărțire. Mai mult, le-a spus că regretă că lasă neterminate câteva proiecte.
Agenția sa a explicat că ordinul de încorporare a venit subit și că au cerut o derogare de la lege pentru a-l amâna până la sfârșitul anului, astfel încât ca el să își poată duce la capăt proiectele începute. Ei bine, Armata a refuzat și i-a cerut să se prezinte pe 3 mai, contrar rugăminților managerilor lui.
Odată cu încorporarea sa, Lee a trebuit să renunțe la două proiecte: filmul Grand Prix și drama Faith.
Grand Prix era în plin proces de turnare când a
venit ordinal armatei. Prin urmare, Lee nu a avut de ales decât să returneze
onorariile deja primite pentru acest film.

Cei doi ani de militărie sunt obligatorii pentru orice bărbat din Coreea, indifferent de statut și notorietate.De amintit că, pe lângă proiectele sale musicale și filmografice, Lee Jun Ki a fost desemnat anul trecut ambasador al turismului în cadrul Organizației de Turism din Coreea.

Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]

Tradus și prelucrat din limba engleză de Anna
Anna
Anna
Traducător
Traducător

Mesaje : 116
Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 42
Localizare : Galati

http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by Lumy_Junki_kpop Mon Dec 27, 2010 10:15 pm

AW T__T ce ma enerveaza ca trebuie sa faca armata ..Oh a plans alaturi de fanii :(
Gomawo pt traducere

Lumy_Junki_kpop
Traducător
Traducător

Mesaje : 59
Data de inscriere : 2010-12-23
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by flory_junki :) Mon Dec 27, 2010 10:18 pm

kamsamnida pt traducere Anna....
Lumy, nici noua nu ne place ca e in armata...il vrem 'napoi :)
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by Sandra Wed Jan 05, 2011 6:26 pm

Si cand va reveni isi va lua revansa!:D
Sandra
Sandra
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de inscriere : 2011-01-05
Varsta : 32
Localizare : Guess

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by vali61 Tue Feb 15, 2011 10:35 pm

eu credeam ca numai comunistii fac asa,dar vad ca m-am insalat.Sub masca democratiei cred ca se ascunde tot un mic comunism

vali61
Membru
Membru

Mesaje : 57
Data de inscriere : 2011-02-14

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by ioana ishogai Wed Feb 16, 2011 11:46 am

Sunt de accord cu tine, Vali61.

Oricum, azi e o zi mare, de azi intr-un an Joon Gi se intoarce in libertate! 16.02.2011- 16.02.2012! De azi incepe numaratoarea inversa!
Aceasta poza e din calendarul pus in vanzare de JG Company, oferita de Kyra, o prietena din joongiglobal. Azi, ziua 365:
[You must be registered and logged in to see this image.]
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by YU Mon Feb 21, 2011 11:02 am

Incepem si noi odata cu el numaratoare inversa 360!!!
YU
YU
VIP
VIP

Mesaje : 300
Data de inscriere : 2011-01-19
Localizare : Bacau

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by ioana ishogai Mon Feb 21, 2011 5:38 pm

exramia07 wrote:Incepem si noi odata cu el numaratoare inversa 360!!!

Chiar e o idee grozava, am postat deja pozele la topicul Poze/Countdown Photo Calendar. O sa uploadez zilnic pozele din calendar. Hope you like it :)
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by flory_junki :) Sat Feb 26, 2011 2:11 pm

ne place Ioana, cum sa nu ne placa? :) [You must be registered and logged in to see this image.]
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by ioana ishogai Sat Feb 26, 2011 6:14 pm

flory_junki :) wrote:ne place Ioana, cum sa nu ne placa? :) [You must be registered and logged in to see this image.]

Grozav! Numaram odata cu el, caci stiu ca si el numara zilele, de multa vreme, inca de la inceput. In emisiunea radio de pe 16 februarie a zis ca nu e nimic de sarbatorit, dar multa lume a gandit: "anul viitor, pe vremea asta, Joon Gi este liber!"
[You must be registered and logged in to see this image.]
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by roxana.cosmina Wed Mar 23, 2011 11:10 am

DA! si eu vreau sa se intoarca ... [You must be registered and logged in to see this image.]
roxana.cosmina
roxana.cosmina
Membru
Membru

Mesaje : 45
Data de inscriere : 2011-03-23
Varsta : 25

Back to top Go down

Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki Empty Re: Armata înfrânează proiectele lui Jun Ki

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum