Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana

3 posters

Go down

Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana Empty Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana

Post by corina007 Tue Jan 29, 2013 2:47 pm



Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana



[You must be registered and logged in to see this image.]


In episodul din 28 ianuarie de la Healing Camp- „Esti fericit ?” Lee Joon Gi a dezvăluit că a fost uimit de frumusetea lui Han Hye Jin înainte de a devenit actor. El a spus că a văzut-o după ce a esuat la o auditie pentru a fi un actor.

Lee a spus:"Am văzut-o pe Han trecand pe langa mine. Ea lumina lucrurile din jurul ei, avea un aspect radiant, în special cu nasul ei. Ea arata intr-adevar ca o zeita care parca a iesit dintr-un desen”

Actrita parea să fie in al noualea spunand: "Inima chiar imi tremura din cauza acestui cuvant – zeita. Sunt foarte flatata”.

Atrăgătorul actor a destainuit, de asemenea, ca inainte sa devina actor obisnuia sa imparta camera ponosita cu mai multi gandaci.



Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]

Traducator: corina007
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana Empty Re: Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana

Post by bya_jun ki Wed Jan 30, 2013 7:52 pm

dragut Danke are dreptate Hye Jin e foarte frumoasa
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana Empty Re: Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana

Post by corina007 Fri Feb 01, 2013 11:07 pm

Este..., parca in "Jumong" am vazut-o prima data
corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana Empty Re: Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana

Post by ciresar Mon Mar 11, 2013 12:54 pm

Cred ca s-a orientat bine.Este intradevar frumoasa si ar face un cuplu frumos dar nu cred ca ar rezista prea mult impreuna.

ciresar
Membru
Membru

Mesaje : 41
Data de inscriere : 2013-03-05

Back to top Go down

Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana Empty Re: Lee Jun Gi a laudat-o pe Han Hye Jin pentru frumusetea ei diafana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum