Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Jun Ki incepe sa domine in China !

2 posters

Go down

Lee Jun Ki incepe sa domine in China ! Empty Lee Jun Ki incepe sa domine in China !

Post by DMC Fri Apr 20, 2012 5:06 pm

Lee Jun Ki incepe sa domine in China.



[You must be registered and logged in to see this image.]

Pe 7 Aprilie 2012 , Lee Jun Ki a aparut la Premiile “Dong Fang Fen Yun Bang” ca si cantaret executant .
Multimea a luat-o razna ( intr-un sens bun ) , pentru ca se asteptau ca Lee Jun Ki sa fie prezent doar pentru ceremonie , nu si pentru o reprezentatie .
Lee Jun Ki a purtat un frac si si-a aratat puternica performanta a dansului facut pe noul sau cantec “Born Again ”. Cantecul a tot fost prezentat in timpul intalnirilor sale cu fanii.
Lee Jun Ki a declarat : “ Initial eu trebuia sa fac parte din Premiere. Chiar si asa am vrut sa fac un cadou surpriza fanilor ce au continuat sa fie alaturi de mine timp de cei 2 ani de armata.De asemenea , m-am gandit ca ar fi o sansa buna sa ma prezint din nou inainte sa incep o noua drama. A fost o onoare pentru mine sa apar pe aceasi scena alaturi de alti muzicieni chinezi talentati. Am promis ca voi tine o reprezentatie pentru a celebra .
Le multumesc fanilor si , de asemenea , personalului de pe site ce m-au ajutat sa fac aceasta minunata reprezentatie. ”

Lee Jun Ki va avea o intalnire cu fanii in Shanghai pe 28 Aprilie 2012 .



Credit : [You must be registered and logged in to see this link.] . Translated by DMC ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
DMC
DMC
Membru
Membru

Mesaje : 66
Data de inscriere : 2012-01-10
Varsta : 28
Localizare : Romania , Pitesti

https://www.facebook.com/dobre.maria.claudia

Back to top Go down

Lee Jun Ki incepe sa domine in China ! Empty Re: Lee Jun Ki incepe sa domine in China !

Post by bya_jun ki Sat Apr 21, 2012 7:27 pm

ne bucuram pentru el ca totul a esit frumos:X:X [You must be registered and logged in to see this image.]
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum