Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.11.2011 JKRo implineste un an :)

+8
adelav
roxana.cosmina
bya_jun ki
MiiutaChan
Dianavasi82
fulvia
iubicris
flory_junki :)
12 posters

Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by flory_junki :) Fri Nov 25, 2011 11:57 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


La multi ani dragilor!!!!
PS: Multumesc Mii pentru ajutorul dat la editarea pozelor :) [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty la multi ani!

Post by iubicris Sat Nov 26, 2011 12:49 am



LA MULTI ANI!azi ar trebui sa suflam o luminare la un tort si sa ne punem o dorinta....CARE AR FI? o data in viata sa-l intalnim pe cel pe care il apreciem cu totii...LEE JUN KI......daca nu ..oricum ne vom multumi cu creatiile lui,cu filmele lui ,muzica lui si aparitiile lui incantatoare.Va iubesc pe toti ,dar in primul rand pe el.HAPPY BIRTHDAY!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Acum la 1 + anisori,imi doresc sa fim uniti ,sa ne intelegem,sa ne iubim la fel de mult cum il iubim pe LEE JUN KI.Lui ii sunt recunoscatoare pentru tot....iar voua tuturor pentru ca existati...O viata frumoasa sa avem!

iubicris
Membru
Membru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 2011-07-05
Varsta : 60
Localizare : BRASOV

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by fulvia Sat Nov 26, 2011 12:50 am

- Azi am ceva important de facut, spuse Junki catre camaradul lui.
- Pai nu ai emisiunea la radio? Despre asta e vorba?
- A,nu. Am ceva mai deosebit. Am un mic grup caruia trebuie sa le spun "La multi ani". Au un an de la infiintare si imi sunt fani adevarati. Pana acum nici nu am stiut de existenta lor, dar....Tara asta a inceput sa fie prezenta mai mereu in tot ceea ce fac. Peste tot unde am postat ceva, am primit comentarii nenumarate si din partea lor. Ma bucur ca i-am cunoscut, chiar daca nu 'face to face'. Acum stiu de existenta lor si vreau sa le dedic toata emisiunea de azi. Asa ca la putin timp dupa aceasta discutie a ajuns in cabina de emisie. O usoara emotie il cuprinse si vocea ii tremura usor. Isi drese glasul si spuse cu sinceritate;
- O, scuzati-ma, am emotii. O zi importanta pentru mine, dar si pentru niste prieteni dragi dintr-o tara indepartata. Te salut Romania. Un sincer "La multi ani" pentru implinirea unui an de la infiintarea fanclubului meu. Va salut si va iubesc. Acum ma voi gandi mereu la voi. Emisiunea de azi am sa o dedic fanilor mei din Romania. Fi-ti mereu aproape de mine. Nu ma parasiti niciodata. Cu voi alaturi am sa imi implinesc toate visele. Inca o data "la multi ani". Sper sa va si cunosc candva 👫
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by Dianavasi82 Sat Nov 26, 2011 9:06 am

LA MULTI ANI! [You must be registered and logged in to see this image.] Multumesc celor care ne tin la curent cu toate noutatile care apar, celor care muncesc pentru existenta acestui forum, promit sa ma implic si eu mai mult de acum inainte. Pentru aniversarea de 2 ani ideal ar fi sa sarbatorim impreuna cu Lee Jun Ki, cine stie poate ca dorinta noastra o sa devina realitate.

Poze editate:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Dianavasi82
Dianavasi82
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 491
Data de inscriere : 2011-06-15
Varsta : 41
Localizare : Targu Jiu

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by MiiutaChan Sat Nov 26, 2011 10:10 am

La multi, multi ani! Sa nu uitam ca inainte de toate acum suntem o familie si datorita acestui forum ne-am inmultit prieteni. Vreau sa felicit echipa care face tot posibilul ca acest fanclub sa devina cat mai mare cu fiecare zi, vreau sa ii felicit pe membrii care se implica activ... si altceva... la mai multe, la mai mare. Poate la implinirea a 2 anisori o sa ne vedem cu un proiect ceva. Va imbratisez pe toti si LA MULTI ANI NOUA!
MiiutaChan
MiiutaChan
Administator
Administator

Mesaje : 63
Data de inscriere : 2010-12-22

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by bya_jun ki Sat Nov 26, 2011 12:25 pm

La multi ani!ma bucur ca fac parte din aceasta familie a lui Junki,unde ne-am facut si prieteni ,si anul urmator sa fim toti aici sa zicem La multi ani toti impreuna! [You must be registered and logged in to see this image.]
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by roxana.cosmina Sat Nov 26, 2011 1:17 pm



De-a lungul timpului am fost intrebata mereu
“De ce Coreea?" "De ce K-pop?”
"De ce Jun-ki?"
"Ce vezi la ei?"
si din cauza preferintelor mele am fost catalogata drept “ciudata”. Intr-o zi am dat intamplator de acest forum minunat. Nu era prima oara cand vazusem un astfel de forum dar a fost primul care era activ si fanii chiar isi dadeau interesul . Aici am gasit oameni la fel ca mine ,oameni care nu ma considerau ciudata . Am fost foarte fericita sa vad ca actorul meu preferat are fani pana si in acesta tara foarte indepartada de Coreea.
Pe acest forum am putut gasi articole , poze si interviuri date de Jun-ki . Citind comentariile si simtind sentimentele transmise de acestea am spus ”Am ajuns acasa!”
Eram printre oameni ca mine si incetul cu incetul am inteles ce ne face pe noi sa fim nu doar un fan-club ci sa fim o familie. Suntem legati de aceleasi pasiuni si emotii si toti avem acelasi scop . Noi iubim ceea ce facem si o facem cu inima. Pe acest forum toti sunt primiti cu bratele deschise si tratati la fel ,nu conteaza varsta ,sexul sau locul de unde provin . Aici am inteles pentru prima oara ce reprezinta cu adevarat notiunea de “Fan”. Un fan nu este o persoana care asteapta ca vedeta sa scoata un nou album sau sa joace intr-un alt film . Un fan este acea persoana care este interesata de persoana vedetei nu de proiectele ei ,o persoana care isi sustine si isi iubeste preferatul . Un fan nu este acela care adopta notiunea de “idol” si doar idolatrizeaza persoana in cauza. Un fan este acela care isi iubeste, isi sustine ,considera ca acea persoana este un model si in special o respecta . Acesta familie m-a primit printre membri ei si m-a invatat foarte multe lucruri. La acesta varsta frageda am avut norocul ca gasesc oameni buni care mi-au aratat care este calea corecta si m-au invatat foarte multe lucruri si pentru asta le multumesc din tot sufletul!!!!
roxana.cosmina
roxana.cosmina
Membru
Membru

Mesaje : 45
Data de inscriere : 2011-03-23
Varsta : 25

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by adelav Sat Nov 26, 2011 2:25 pm

Lee Jun Ki este un actor minunat,m-a cucerit si de aceea sunt aici....La multi ani! Asa cum spunea cineva acest actor te intriga,te face sa cauti si persoana din spatele lui.Numai un caracter matur, sigur de el poate da personaje atat de bine interpretate.El nu e frumos doar prin aparitie ci prin aura ce o poarta,are charisma,are siguranta,are tot ce-i trebuie pt a fi cel mai bun.Daca ar fi sa pariez pt cel mai bun actor corean din urmatorii ani, as paria cu Jun Ki.Aceasta lume sud coreana este K-lumea,este K-LUMEA mea.Imi pare rau ca nu va pot ajuta cu materiale,dar mi-e greu sa ma impart intre viata de familie(sot,copil),serviciu si aceasta lume de care ma simt din ce in ce mai dependenta.Ma bucur ca fac parte din aceasta familie, asta e lumea mea secreta, refugiul meu,e un lucru pe care il fac doar pt mine,caci altfel sunt a tuturor...JUN KI YOU ARE THE BEST....SENSIBILITATE, CANDOARE, NEBUNIE, FORTA UN TALENT, UN OM MINUNAT pt ca multitudinea sentimentelor si starilor pe care le poti transmite isi au izvorul, sursa de energie in complexitatea omului Jun Ki si in posibilitatea lui de a se darui noua celor ce il urmarim.LEE JUN KI MERITI TOATA DRAGOSTEA NOASRA!!!
adelav
adelav
Membru
Membru

Mesaje : 12
Data de inscriere : 2011-11-14
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by iubicris Sat Nov 26, 2011 3:29 pm

Am citit ceea ce ati scris...acum am lacrimi in ochi..In viata aceasta pot fi fericita alaturi de KLUMEA noastra.Am intrat in ea de curand si am ramas vrajita,este locul unde inima mea intra in rezonanta cu ceea ce vede si aude.Nu pot sa spun pe cine iubesc mai mult.....LEE JUN KI a fost primul si cum stiti prima iubire nu se uita!Viata de zi cu zi te prinde in valtoarea ei,ajungi uneori sa fi cuprins de gandri care nu iti onoreaza sufletul...dar exista acest taram magic un gesturile sunt pure si gandurile sunt pozitive si sufletul se curata de mizerie....simt ca suntem mai buni.

Ultimul film vazut cu LJK a fost regele si clovnul,n-am putut sa-l vad tot o data.....simteam ca am o greutate pe inima si ea bate mai repede....A fost exceptional....frumos pana la......nici nu stiu ce cuvant se potriveste.Este un artist exceptional.....

Voua va multumesc pt. tot ce faceti si ca acceptati ca din cand in cand sa-mi odihnesc spiritul aici,alaturi de voi.Va multumesc si va imbratisez cu drag.....

P.S. daca se poate la teava sa modifici sau sa complectezi ceva....pe teava sunt IUBICRIS asa ma cunosc prietenii.....daca nu se poate nicio problema.....[You must be registered and logged in to see this image.]

iubicris
Membru
Membru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 2011-07-05
Varsta : 60
Localizare : BRASOV

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by flory_junki :) Sat Nov 26, 2011 7:45 pm

@iubicris, am rezolvat pe teava :)

multumesc tuturor pentru munca depusa [You must be registered and logged in to see this image.]

pentru cei care ati dat poze pentru colaje, va pun aici posterele cu pozele noastre, facute de Miiuta Chan. multumim Mii pentru tot [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by ioana ishogai Sat Nov 26, 2011 8:25 pm

La Multi Ani! [You must be registered and logged in to see this image.]

Tuturor surorilor care sunt parte din aceasta minunata familie! Sunt foarte bucuroasa si onorata sa fiu parte din tot ca impartim noi aici. Simt ca iubindu-l impreuna pe acest actor si om deosebit viata noastra s-a schimbat mult in bine.

Multumim pentru poze, grozava treaba Miiuta draga [You must be registered and logged in to see this image.]
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by YU Sat Nov 26, 2011 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

La multi ani! Azi am taiat motul [You must be registered and logged in to see this image.] de acum acest ,,copil"va creste din ce in ce mai mare si mai frumos! pentru ca are pentru cine sa o faca! asa cum ati spus si voi fetelor lee jun ki merita aprecierea si dragostea noastra! si cine stie poate intr-o zi chiar va vorbi de noi asa cum a spus Fulvia [You must be registered and logged in to see this image.]
YU
YU
VIP
VIP

Mesaje : 300
Data de inscriere : 2011-01-19
Localizare : Bacau

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by Lumy_Junki_kpop Sat Nov 26, 2011 10:42 pm

Ce pot spune despre Lee Junki si Lee Junki Ro. ma bucur atat de mult ca am gasit forumul cu el <3 Lee Junki pentru mine a fost,este , va fi mereu ceva magic ceva ce nu pot explica ...Ii multumesc lui Dumnezeu ca l-am gasit, ca ii sunt fana si sunt atat de mandra de el
JKRo iti multumesc ca existi <3 si ca ai deschis site-ul dedicat lui Junki<3

In sfarsit Un an impreuna <3<3<3<3

pS: NU merge sa pun pozele T,T T.T

Lumy_Junki_kpop
Traducător
Traducător

Mesaje : 59
Data de inscriere : 2010-12-23
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by adelav Sat Nov 26, 2011 11:15 pm

Visand la Jun Ki...asa imi inchei seara,nestiind exact ce film sa mai urmaresc cu el....sau poate doar il voi asculta cantand...vise placute tuturor!
adelav
adelav
Membru
Membru

Mesaje : 12
Data de inscriere : 2011-11-14
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by fliq Sun Nov 27, 2011 12:24 am

La multi ani tuturor membrilor JunkiRomania si tuturor fanilor junki :X continuati-o tot asa . Si va multumesc pentru tot ceea ce faceti voi :*
fliq
fliq
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 158
Data de inscriere : 2010-12-29
Varsta : 33
Localizare : zalau

Back to top Go down

26.11.2011 JKRo implineste un an :) Empty Re: 26.11.2011 JKRo implineste un an :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum