Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O'boy Photobook in JG Shop

2 posters

Go down

O'boy Photobook in JG Shop Empty O'boy Photobook in JG Shop

Post by ioana ishogai Sun Jun 05, 2011 7:24 pm

Pe data de 12.05.2011, Splendor anunta lansarea albumului "O boy", in data de 04.06.2011, in cadrul evenimentului Joon Gi's Special Day. Acesta era accesibil doar membrilor Splendor, ca si "Hero in Japan" Photobook. Pretul e de 4500 yeni...aprox 150 Ron.

Insa...pe 24 mai, JG Company anunta lansarea in JG Shop, a aceluiasi album. Pe 07.06.2011 pentru fanii din Corea, si...pe 13.06.2011, pentru cei din alte tari! Este acceptata plata prin paypal ori card de credit. Inca nu se stie pretul.
Albumul este insotit de un DVD, cu o durata de 7 minute.

Se mai vand: 1 set de 10 vederi si abtibilduri pentru telefoane...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Credit JGfamily

Maine, 13.06.2011, "O boy", vederile si abtibildurile vor fi disponibile si pentru fanii din strainatate...insa pe langa preturile marisoare, costurile de transport sunt uriase! Pretul albumului e 45000 woni, iar transportul cam tot asa, daca nu chiar mai mult! Pentru cine e interesat...sfatul meu e sa se grabeasca sa comande, caci pe 7.06, lotul de vederi si abtibilduri s-a epuizat in 20 de minute!
Pentru a comanda nu e nevoie sa te inregistrezi ca membru, dar trebuie sa ai cont paypal.

Ca si data trecuta, vederile si abtibildurile au disparut in 20 minute, insa JG Shop a anuntat deja ca are pregatit un nou stoc, mai mare, ce va fi disponibil pe 17.06. Albumul este inca disponibil, nu s-a epuizat...si desi costa o mica avere, pentru buzunarele noastre, tot ce pot sa va spun e ca arata...minunat! Azi l-am primit pe al meu si pot sa spun ca nu imi pare rau de banii dati pe el. Al meu m-a costat chiar mai mult, caci l-am luat din Japonia.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nu pot posta poze din interior sau filmuletul de pe DVD deoarece este exclusiv proprietatea companiei si lui Joon Gi. Aceste 5 poze au fost cadou pentru cei care au cumparat de la Splendor.
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

O'boy Photobook in JG Shop Empty Re: O'boy Photobook in JG Shop

Post by Didaa. Tue Jul 12, 2011 2:28 am

Mersi de informatii :*
Superrr <3
Didaa.
Didaa.
Traducător
Traducător

Mesaje : 111
Data de inscriere : 2010-12-05
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum