Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

+2
Anna
Ellora
6 posters

Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Ellora Wed May 04, 2011 8:14 am

Salutti , eu sunt Monica si sunt mai noua printre voi dar foarte entuziasmata [You must be registered and logged in to see this image.] de cand v-am gasit. Am 31 de ani si sunt din Timisoara. No, pasiunea pt zona asiatica e de vre-o doi ani(si toata lumea care ma stie zice ca m-am dereglat rau de tot,dar cum v-am gasit pe voi nu ma mai doare chiar deloc,<<ha ha , de parca m-ar fi durut vreodata>>) si pentru Lee Jun Ki de cand am vazut Iljimae.Mai am sa vad doar HERO, TBD&W si MY GILR, si ma pot declara invingatoare ca am vazut tot ce se poate vedea cu el. A ajuns sa-mi fie tare drag si ma tot intreb de ce?(hi hi glumeam, stiti doar [You must be registered and logged in to see this image.] ).Am fost tare incantata ca printre o gramada de fete am vaz't si un baiat, de aceea l-am onorat mentionandul la subiect........aaa si fiindca trebuia sa fie subiectul de mai multe caractere(ha ha). Cam atat va zic despre mine, daca aveti intrebari nu ezitati sa ma intrebati. O sa mai auziti voi de mine.......nu scapati asa usor.
Ellora
Ellora
Membru
Membru

Mesaje : 85
Data de inscriere : 2011-05-01
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Anna Wed May 04, 2011 1:33 pm

Bine ai venit în rândul celor presupus ”dereglați”, Monica! Te afli printre persoane atinse iremediabil de pasiunea pentru cultura asiatică și sper că te vei simți ca acasă printre noi. Și eu ma confrunt de ani buni cu reacții nefirești ale celor din jurul meu, când vine vorba de pasiunea mea și de aceea te înțeleg. Din păcate, trăim într-o țară pentru care doar ceea ce vine din vest este considerat de valoare. Dragi români detractori, nu uitați de proverbul latin ”Ex oriente lux” (Lumina vine de la răsărit) o:-)
Ne bucurăm că familia lui Jun Ki din România e din ce în ce mai numeroasă. Uraaa!!!
Anna
Anna
Traducător
Traducător

Mesaje : 116
Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 42
Localizare : Galati

http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Ellora Wed May 04, 2011 1:45 pm

Multumesc Anna pentru calda primire.....logic ca deja ma simt bine, doar suntem o familie, nu? mai ales ca ieri am vorbit cu Flory-Junki pe mess si la telefon ceva ore. Hmmm, superb proverb, nu stiam de el. Multumesc inca o data [You must be registered and logged in to see this image.]
Ellora
Ellora
Membru
Membru

Mesaje : 85
Data de inscriere : 2011-05-01
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by flory_junki :) Wed May 04, 2011 2:24 pm

Monicutza draga, iti spun bun venit printre noi si aici :)...am zis ca nu o sa intru azi..ca sa invat..dar am terminat de trecut odata prin material si nu am rezistat tentatiei:D eu una ma bucur ca se inmultesc fanii din Tm..si poate anul viitor facem un fanmeeting acasa:D

Happy posting in continuare!!!!
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Ellora Wed May 04, 2011 2:58 pm

ha ha, stiam ca n-o sa rezisti sa nu intrii! Multu inca odata de primire
Ellora
Ellora
Membru
Membru

Mesaje : 85
Data de inscriere : 2011-05-01
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by ioana ishogai Wed May 04, 2011 9:23 pm

Monica, si noi ne bucuram sa avem tot mai multi "ca noi" pe aici, adica iubitori de frumuseti asiatice....si virusati de Joon Gi, virusul iubirii.

Chiar ca nu ne dorim sa scapam de tine :)
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Dianavasi82 Fri Jan 06, 2012 12:24 am

La multi ani! salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) 58380
Dianavasi82
Dianavasi82
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 491
Data de inscriere : 2011-06-15
Varsta : 41
Localizare : Targu Jiu

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by bya_jun ki Fri Jan 06, 2012 10:18 am

La multi ani!
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Ellora Fri Jan 06, 2012 10:22 am

multumesc fetelor
Ellora
Ellora
Membru
Membru

Mesaje : 85
Data de inscriere : 2011-05-01
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by bya_jun ki Fri Jan 06, 2012 11:19 am

cu placere! silly
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by flory_junki :) Fri Jan 06, 2012 4:42 pm

Eu ti-am zis de ieri, dar iti mai spun si aici: La multi ani, unnie!!! dancing singing silly
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Dianavasi82 Sun Jan 06, 2013 8:01 pm

La multi ani! salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) 58380
Dianavasi82
Dianavasi82
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 491
Data de inscriere : 2011-06-15
Varsta : 41
Localizare : Targu Jiu

Back to top Go down

salutti  fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) ) Empty Re: salutti fetelor si.......Fliq(sa nu te simti nebagat in seama:) )

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum