Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia

3 posters

Go down

Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia Empty Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia

Post by corina007 Sat Sep 29, 2012 1:26 am

Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia



Actorul Lee Jun Ki a castigat primul loc la categoria Hallyu de la "Skapa Awards 2012".



[You must be registered and logged in to see this image.]



Actorul Lee Jun Ki a castigat primul loc la categoria Hallyu de la "Skapa Awards 2012".



El a câștigat primul loc cu productia proprie pe Mnet Japonia numita, "Lee Jun Ki JG STYLE!"

Această ceremonie a premiilor a avut loc pe 27 septembrie, iar castigătorii au fost votati prin intermediul unui sistem de vot regulat. Acesta este al cincilea an in care a avut loc această ceremonie.

Seria este produsa de Lee Jun Ki insusi despre viata lui de zi cu zi, similar unor documentare.

Chiar si cu criza “Dokdo”( tensiunile recente dintre Coreea de Sud si Japonia cu privire la cele doua insule Dokdo n.t.), produsa recent, popularitatea lui Lee Jun Ki nu pare sa coboare.

Din pacate Lee Jun Ki nu a fost în măsură să participe la ceremonia de premiere din cauza filmarilor la drama lui actuală, "Arang si Magistratul." El a făcut un videoclip in care si-a exprimat recunostinta pentru premiul castigat. În video el a spus, "Sunt atât de onorat sa primesc acest premiu, totul se datoreaza sprijinului acordat de fani. As fi vrut sa fiu acolo pentru a multumi si imi cer scuze ca nu am fost. Sper să va vizitez în curând si sa-i vad pe toti fanii mei.”



Sursa: [You must be registered and logged in to see this link.]


Traducator : corina007

corina007
corina007
Administator
Administator

Mesaje : 134
Data de inscriere : 2012-02-26
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia Empty Re: Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia

Post by elysa Sat Sep 29, 2012 12:00 pm

multumim pt traducere,si wow,oppa a castigat primul loc,yee silly bravo lui thumbs up Felicitari oppa!!!
elysa
elysa
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 127
Data de inscriere : 2012-01-17
Varsta : 24
Localizare : Moinesti

Back to top Go down

Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia Empty Re: Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia

Post by bya_jun ki Fri Oct 05, 2012 9:44 am

multumim pentru traducere si postare,bravo oppa Danke :X:X:X:XX:x
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia Empty Re: Lee Jun Ki castigat primul loc la "Skapa Awards 2012" in Japonia

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum