Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

+2
fulvia
Azumy
6 posters

Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by Azumy Fri Feb 17, 2012 9:51 am

Pe 16 februarie , starul din King and the Clown si-a completat cei 2 ani de serviciu militar si a revenit la noi .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Lee Jun Ki a inceput sa isi indeplineasca serviciul militar dupa ce a fost desemnat la Relatii Publice a Ministerului Apararii urmandu-si inrolarea in Nonsna , Chungchungnam-do , pe 3 Mai , 2010

Jun Ki, care arata mai matur , si-a exprimat gratitudinea la aproape 2.000 de fani de peste mari precum si Coreea pentru ca l-au asteptat timp de 2 ani . " Mi-ar placea sa va multumesc tuturor pentru ca ati venit aici sa imi urati bun venit si sa spargeti gheata "

In aceeasi zi , actorul si-a tinut intalnirea cu fanii , "Reuniunea JG" in Centrul de Arta Sangmyung si a petrecut momente pretioase cu peste 1500 de fani .

[You must be registered and logged in to see this link.]


sursa: Sports Korea
credit: en.korea.com
Tradus in romana de Azumy
Azumy
Azumy
Traducător
Traducător

Mesaje : 90
Data de inscriere : 2011-07-04
Varsta : 27
Localizare : Bucharest

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by fulvia Fri Feb 17, 2012 10:07 am

Multumim de vesti si poze. Parca am luat si eu parte la intalnire.[You must be registered and logged in to see this image.]
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by flory_junki :) Fri Feb 17, 2012 10:13 am

multumim pentru traducere Azumy ^^ Junki arata bestial :D Danke
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by Azumy Fri Feb 17, 2012 10:21 am

Keke ! ^o^ Multumesc de multumiri :))) ! <3<3<3 [JunKi e mereu bestial >:3 ] [You must be registered and logged in to see this image.]
Azumy
Azumy
Traducător
Traducător

Mesaje : 90
Data de inscriere : 2011-07-04
Varsta : 27
Localizare : Bucharest

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by fulvia Fri Feb 17, 2012 10:59 am

Fetelor va mai astept cu noi vesti poze clipuri. Cu tot ce se poate. Orice noutate e bine venita[You must be registered and logged in to see this image.]
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by DMC Sat Feb 18, 2012 2:13 am

Cuvantul ingrosat de mine este scris gresit ! Ati vrut sa ziceti "precum" , nu?. Oricum , modificati :D. E mai bine sa fie totul scris corect ! :-$ -
--> Jun Ki, care arata mai matur , si-a exprimat gratitudinea la aproape 2.000 de fani de peste mari prcum si Coreea pentru ca l-au asteptat timp de 2 ani . " Mi-ar placea sa va multumesc tuturor pentru ca ati venit aici sa imi urati bun venit si sa spargeti gheata " .
DMC
DMC
Membru
Membru

Mesaje : 66
Data de inscriere : 2012-01-10
Varsta : 28
Localizare : Romania , Pitesti

https://www.facebook.com/dobre.maria.claudia

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by Dianavasi82 Sat Feb 18, 2012 7:36 am

Multumesc mult!
Dianavasi82
Dianavasi82
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 491
Data de inscriere : 2011-06-15
Varsta : 41
Localizare : Targu Jiu

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by flory_junki :) Sat Feb 18, 2012 11:54 am

multumesc DMC, am modificat eu :)
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by Carameea Sat Feb 18, 2012 4:16 pm

DMC wrote:Cuvantul ingrosat de mine este scris gresit ! Ati vrut sa ziceti "precum" , nu?. Oricum , modificati :D. E mai bine sa fie totul scris corect ! [You must be registered and logged in to see this image.] -
--> Jun Ki, care arata mai matur , si-a exprimat gratitudinea la aproape 2.000 de fani de peste mari prcum si Coreea pentru ca l-au asteptat timp de 2 ani . " Mi-ar placea sa va multumesc tuturor pentru ca ati venit aici sa imi urati bun venit si sa spargeti gheata " .

Nu fii asa .. Era si ea foarte fericita si emotionata cand a scris articolul .. si in plus era doar o greseala ..
Si nu tu ar trebuie sa editezi mesajele sau sa spui sa corecteze ci un moderator :d ;)
Carameea
Carameea
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 139
Data de inscriere : 2011-04-24
Varsta : 27
Localizare : Bucureşti

http://minnie02.sunphoto.ro/

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by Azumy Tue Feb 21, 2012 7:54 pm

Da...scuze de greseala :) O sa fiu mai atenta ><
Azumy
Azumy
Traducător
Traducător

Mesaje : 90
Data de inscriere : 2011-07-04
Varsta : 27
Localizare : Bucharest

Back to top Go down

Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata Empty Re: Starul Lee Jun Ki ce a jucat in King and the Clown se intoarce din armata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum