Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).

3 posters

Go down

hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).  Empty hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).

Post by saho297 Tue Jun 14, 2011 1:20 pm

eu sunt cuprinsa de "febra coreeana " de mai bine de 2 ani si de fiecare data cand simt nevoia sa evadez de la realitate caut o drama noua comica sau nu la care sa ma uit. cu jun ki am vazut aproximativ aproape toate dramale si filmele in afara de my girl si the king and clown si il consider un artist adevarat, un actor excelent si ii doresc tot binele din lume.din pacate pentru mine aglomeratia din viata mea nu imi mai permite sa vizionez si sa ma bucur de clipurile cu artistii coreeni,dar totusi imi fac cat de cat putin timp liber si pentru asta. salut si numai bine:*
saho297
saho297
Membru
Membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 2011-06-09

Back to top Go down

hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).  Empty Re: hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).

Post by flory_junki :) Tue Jun 14, 2011 1:26 pm

bine-ai venit printre noi...poate te hotarasti sa ne spui mai multe despre tine, nume, varsta, ce trupe coreene iti plac... :)

Happy posting!!!
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).  Empty Re: hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).

Post by saho297 Tue Jun 14, 2011 1:40 pm

hmm de unde sa incep:-?..pai prima si prima oara am inceput sa ma uit la un film coreean innocent step prin intermediul celei mai bune prietene ,dupa m'am uitat la he was cool si asa a inceput curiozitatea mea pentru flmele si dramele coreene. prima formatie care mi'a placut a fost dbsk(care ramane si preferata),dupa a venit big bang si pe urma ss501,b2st,t-ara,boohwal,cn blue,ft island,super junior,mblaq,bi rain si multi altii.de asemenea ascult muzica traditionala japoneza, putin j-rock ,iar printre actorii preferati coreeni sunt lee jun ki,kim nam gil,song seung hun,kim hyung joong,no min woo,bi rain,so ji sub,lee min ho si lista cred ca poate continua la nesfarsit:D:D:D...a daa puteti sa'mi spuneti nickname-ul "saho", am 18 ani si ma pregatesc de bac si sunt pasionata de arta,in special moda (din care sper sa'mi fac un viitor),sunt mai ciudata de felul meu,dar (aproape ) mereu amabila si prietenoasa:D:D:D
saho297
saho297
Membru
Membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 2011-06-09

Back to top Go down

hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).  Empty Re: hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).

Post by Ellora Wed Jun 15, 2011 12:15 pm

Iti zic si eu bun venit in familia noastra si sper sa te simti bine printre noi.
Mult succes la Bac si fi fara emotii.....hwaiting!!
Ellora
Ellora
Membru
Membru

Mesaje : 85
Data de inscriere : 2011-05-01
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Back to top Go down

hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).  Empty Re: hello^_^ ma bucur sa vad ca in romania sunt si alte persoane carora le plac dramele si artistii coreeni(in special lee jun ki<3<3).

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum