Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

”Am și eu o obiecție...”

4 posters

Go down

”Am și eu o obiecție...” Empty ”Am și eu o obiecție...”

Post by Anna Sat Jan 08, 2011 11:37 am

Cu siguranță, există și defecte ale filmelor în care joacă frumușelul Jun Ki, fie din cauza regiei, scenariului sau a actorilor, că deh, stângăciile sunt și ele inerente. Ce vi s-a părut enervant într-un film anume? Un personaj, coloana sonoră, finalul, un actor, etc?
Anna
Anna
Traducător
Traducător

Mesaje : 116
Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 42
Localizare : Galati

http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

”Am și eu o obiecție...” Empty Re: ”Am și eu o obiecție...”

Post by flory_junki :) Mon Jan 10, 2011 10:06 pm

mie nu imi place cand i se da lui Junki cate un rol asa, mai nebagat in seama, gen my girl...spre deosebire de rolul din time between dog and wolf, rolul din my girl e slabut, nu ii scoate in evidenta decat look-ul...
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

”Am și eu o obiecție...” Empty Re: ”Am și eu o obiecție...”

Post by 4ever^^leejunki Tue Apr 26, 2011 11:32 pm

sunt de acord cu tine,insa am o alta indignare:nu-mi place cand trebuie sa joace in roluri precum Iljimae :((nu de alta,ca serialul e super... il face sa arate asa nashpa...de ce trebuie sa se prefaca putin prostut si stangaci cand el e asa de cool??? [You must be registered and logged in to see this image.]
4ever^^leejunki
4ever^^leejunki
Membru
Membru

Mesaje : 17
Data de inscriere : 2011-04-19
Varsta : 26
Localizare : Tulcea

Back to top Go down

”Am și eu o obiecție...” Empty Re: ”Am și eu o obiecție...”

Post by spriamarierose18 Fri Jun 03, 2011 3:00 pm

Da, ai dreptatae, dar asta e "boala coreeana". Noi suntem obisnuiti cu un gen de comic, ei au cu totul alt gen...Grosiere amandoua si a nostru si al lor...Jun Ki a fost chiar mult solicitat cu astfel de scene (noroc ca ele sunt doar o fata a medaliei) Comicul de expresie preluat din benzile desenate care abunda in serialele coreene si care aduc in cele din urma deservicii filmului, dar si actorului in special. Norocul e ca JunKi reuseste sa nu fie grosier in aceste scene si sa le faca suportabile. Din pricina lor mi-a fost extrem de greu sa urmaresc primele episoade din Eroul. Noroc ca povestea din spatele parodiei era cat se poate de serioasa si dramatica.
spriamarierose18
spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 110
Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca

Back to top Go down

”Am și eu o obiecție...” Empty Re: ”Am și eu o obiecție...”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum