Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada

3 posters

Go down

Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada Empty Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada

Post by Lumy_Junki_kpop Wed May 23, 2012 1:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Actorul Lee Joon-ki a dezvaluit imagini din calatoria sa recenta în Canada, la doar câteva luni dupa ce a fost eliberat din Armata.
Fotografiile lui Lee stabilite in timpul din British Columbia, vor putea fi vazute din luna Iunie in editia "Beauty and lifestyle" a revistei Allure Coreea.
De asemenea, actorul a spus ca a fost extenuat pentru noul sau proiect, drama "Arang and the Magistrate", in care va juca alaturi de actrita Shin Min-a.

"In timpul din armata, am fost inspirat de lucrarile colegiilor mei " a spus actorul.
Astfel, voi aduce un sentiment profund de silinta si pasiune fata de noua munca a mea.

The Hallyu Entertainer a spus ca nu ia acordat asta pentru faima lui.
Este un privilegiu de a avea o baza de fani de sprijin de aceasta scala, ca actor ma simt atat de binecuvantat.

In Aprilie, Lee a dovedit ca el a avut un aspect mai mult de intrepretare si o infatisare atragatoare pentru el atunci cand albumul sau Japonez a intrat in topul 10(chart) din Oricon saptamanal
Albumul "Deucer" a fost lansat in Japonia pe 15 martie si a fost melodia NO.1 din numeroase topuri
[You must be registered and logged in to see this image.]
By Carla Sunwoo
Tradus de :Lumy

Lumy_Junki_kpop
Traducător
Traducător

Mesaje : 59
Data de inscriere : 2010-12-23
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada Empty Re: Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada

Post by bya_jun ki Wed May 23, 2012 6:37 pm

e superb [You must be registered and logged in to see this image.]mai mult decat atat:X
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada Empty Re: Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada

Post by ioana ishogai Wed May 23, 2012 8:00 pm

Multumim, Lumy :)

Puteti sa va bucurati de rezultatul muncii lui comandand revista, am postat informatiile necesare :)
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada Empty Re: Lee Joon-ki ne arată călătoria din Canada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum