Lee Jun Ki Romania


Join the forum, it's quick and easy

Lee Jun Ki Romania
Lee Jun Ki Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buna sunt fulvia

+3
ioana ishogai
flory_junki :)
fulvia
7 posters

Go down

Buna sunt fulvia Empty Buna sunt fulvia

Post by fulvia Tue May 03, 2011 8:39 pm

Imi cer scuze ca nu am facut asta inca. Sincera sa fiu nu am crezut ca doreste cineva sa ma cunoasca. Eu in iunie fac 51 de ani, dar inima mea este tanara si nelinistita. Iubesc tot ceea ce este frumos si in special copiii talentati ca printul nostru. Am doi copiii: un baiat care anul asta pe 26 aprilie a facut 30 de ani si o fata care va face pe 16 noiembrie 27 ani. Imi plac filmele coreene in special si ador filmele si serialele care au actori tineri. M-am indragostit de lee jun ki si il vad in fiecare zi, il ascult in fiecare zi, spre si de la munca. De cate ori ii aud vocea sau un cantec il si revad in diferite scene din filmele pe care le-am urmarit. Din luna noiembrie 2010 nu am mai deschis televizorul si am devenit fan calculator unde pot viziona orice doresc , cand doresc , si cat doresc. Am aflat multe de pe diverse siteuri si am continuat sa caut pana am gasit ce imi doream . Aici pe acest site am gasit multe raspunsuri la intrebarile mele. Ce pot sa mai spun despre mine? A sunt din Bucuresti, sunt contabila si imi place lumea in care am intrat si traiesc de ceva vreme. Sper ca nu am plictisit pe nimeni. Daca aveti intrebari va astept
fulvia
fulvia
VIP
VIP

Mesaje : 660
Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 63
Localizare : bucuresti

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by flory_junki :) Tue May 03, 2011 8:54 pm

ne bucuram ca ati decis sa va prezentati si ca faceti parte din mica noastra familie:)
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by ioana ishogai Tue May 03, 2011 9:12 pm

Ne bucuram sa te cunoastem, Fulvia, draga. Multa sanatate si fericire celor doi copii. In mare parte, ma recunosc in descrierea ta. Si eu folosesc televizorul pe post de mobila ....iar despre Joon Gi ce sa mai zic...daca nu-l vad o zi simt ca-mi lipseste ceva foarte important, ca aerul.
ioana ishogai
ioana ishogai
Moderator
Moderator

Mesaje : 881
Data de inscriere : 2011-01-23

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by Anna Fri May 06, 2011 8:15 pm

Mă bucur că te cunosc, Fulvia, și că aparținem aceleiași lumi, cea a iubitorilor de frumos asiatic. Te apreciez pentru sufletul tău ”gourmet” de tot ce este talent, distincție și artă în film =d>
Cat despre TV, eu, una, l-am izolat in alta cameră, l-am ferecat, i-am pus căluș în gură, ca să nu mai aud ”oroștirile”.
Anna
Anna
Traducător
Traducător

Mesaje : 116
Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 42
Localizare : Galati

http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by spriamarierose18 Sat May 07, 2011 12:30 am

Si eu sunt noua, si ma bucur sa te cunosc fulvia. Te inteleg foarte bine, cele si cei (mai sunt si barbati ) care intra in Asia se imbolnavesc de o boala necunoscuta si periculoasa...se rup incet, de tot ce-au venerat pana atunci...televizor filme si actori americani si europeni...emisiuni cretinoide, orojurnale si filmele de la cinematograf... Nimic nu ne mai multumeste, Asia devine drog dar si aerul pe care am vrea sa-l respiram. Ne indragostim nebuneste de cate un actor cu ochi negri si oblici si devenim fanii altor actori cu ochi la fel de oblici. Constatam cu uimire ca talentul acestor actori, performantele, seriozitatea si daruirea ca si puterea de munca dar si valoarea lor morala sunt superioare fata de tot ce-am cunoscut pana acum in lumea vestica. Eu ascult dimineata telejurnalul la CCTV ( central China TV) unde aflu mai multe stiri interesante decat oeiunde, apoi la Arirang ( Korea international) si mai trag un ochi la Queen Seon Deok la televiziunea din Hong Kong...Cui nu i-a placut Bidam ? Apoi intru pe net si ma uit la preferatii mei, evident dupa ce citesc toate comentariile de pe forumul chinezului nr 1... apoi ii iau la rand pe preferatii mei dragi Lee Jun Ki, Rain, kim Nam Gil, Jang Hyuk...Le vad filmele si serialele. Inainte eram fana Rain de fapt el a fost primul corean pe care l-am vazut si l-am admirat inca de acum 3 ani. Pe Lee Jun Ki l-am descoperit recent in Iljimae, apoi intamplator in Virgin Snow si de atunci nu ma opresc sa-i vad filmele. E carismatic si frumusel baiatul nostru, dar si extrem de talentat si a aratat asta intr-un recital de nota 18 in Time between Dog and Wolf...
Am devenit fana LJK si am sa-l sustin in ceea ce face si chiar in clasamente si festivaluri unde se voteaza online, in situatia in care voturile sunt pentru festivaluri si concursuri din Coreea. Cu parere de rau, pentru concursurile ce implca si China si Taiwanul nu-l pot vota caci acolo e idolul vietii mele pe care il votez. Cred ca nu-mi veti purta pica pentru asta...eu iubesc acel actor de 7 ani si nu pot schimba asta . De aceea spun ca va inteleg pasiunea. Ascult zilnic muzica cantata de toti 4, dar si de alti chinezi si coreeni. Nu inteleg cum de n-am stiut ca exista muzica atat de buna in ESTUL lumii.
Cat despre Lee Jun Ki ma bucur ca in armata face ceea ce-i place, ca e DJ chiar si acolo. Mai e putin si-l vom vedea acasa, chiar daca va mai trebui sa asteptam sa-si reia cariera...
spriamarierose18
spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 110
Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by flory_junki :) Fri Jun 10, 2011 11:49 am

La multi ani!!!! Sa ai parte de multe impliniri si fericiri !!!
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by Anna Fri Jun 10, 2011 2:21 pm

Numai bine iti dorim, privire mereu senina si zambete curate in fiecare zi :)
La multi ani!
Anna
Anna
Traducător
Traducător

Mesaje : 116
Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 42
Localizare : Galati

http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by spriamarierose18 Sat Jun 11, 2011 12:20 pm

La multi ani fulvia, multa fericire alaturi de copiii tai si alaturi de familia lui Jun Ki....:)
spriamarierose18
spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 110
Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by Azumy Sun Sep 04, 2011 4:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Si pt mine TV-ul sta degeaba xD Nu l-am mai deschis de 6 luni , inafara de anumite dati cand pe music channel baga K-pop mai nou ^^ hihi , mai deschid ocazional , dar nu mult [You must be registered and logged in to see this image.]
Azumy
Azumy
Traducător
Traducător

Mesaje : 90
Data de inscriere : 2011-07-04
Varsta : 27
Localizare : Bucharest

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by flory_junki :) Sun Jun 10, 2012 5:38 pm

La multi ani unnie! sa iti dea Domnul tot ce iti doresti! Buna sunt fulvia 58380
flory_junki :)
flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Mesaje : 998
Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://leejunkiromania.forumotion.com

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by bya_jun ki Sun Jun 10, 2012 7:51 pm

La multi ani unnie!:X:X:X [You must be registered and logged in to see this image.]
bya_jun ki
bya_jun ki
Fani adevarati
Fani adevarati

Mesaje : 458
Data de inscriere : 2011-03-20
Varsta : 27
Localizare : Motru

Back to top Go down

Buna sunt fulvia Empty Re: Buna sunt fulvia

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum